Путін згадав про Бога та хоче внести його до Конституції РФ

Ініціативу про включення в Конституцію згадки про бога висунув патріарх РПЦ Кирило.

„Є поправка, яка говорить про нашу ідентичність, поправки, які закріплюють наші традиції, культуру, історію. Тут якщо говорити про перелік, він досить широкий”, – заявив спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін.

„Російська Федерація, об’єднана тисячолітньою історією, зберігаючи пам’ять предків, які передали нам ідеали і віру в бога, а також спадкоємність розвитку російської держави”, – зачитав Володін текст поправки про бога.

Путін запропонував закріпити в Конституції, що Росія – правонаступниця Радянського Союзу, додати положення про неприпустимість відчуження частини території РФ і закликів до нього, а також дати республікам право встановлювати національні мови як державні поряд з російською.

Інша поправка, як розповів віце-спікер Держдуми Петро Толстой, прописує в Конституції, що шлюб – це союз чоловіка і жінки.

Законопроект про поправки до Конституції був схвалений Держдумою в першому читанні і зараз доопрацьовується з урахуванням пропозицій, що надходять в робочу групу. Документ може бути розглянутий у другому читанні 10 березня. 

Голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством та ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда 1 лютого у своєму Telegram-каналі повідомив, що Патріарх Московський Кирило закликав молитися за те, щоб в Конституції було внесено згадка про Бога.

Навіщо це робиться? Ніхто толком не розуміє. Але люди здогадуються, що всі ці незрозумілі поправки несуть за собою обіг великих грошей. Бо РПЦ вже давно символізує якусь буржуазію а не віру в Бога.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *