Діти війни – жертви маніпуляції

Нещодавно у соціальній мережі «Facebook» та на сумнівних Інтернет-ресурсах з’явилася  інформація, в якій дискредитується благодійний проект відпочинку дітей з зони військового конфлікту в Хорватії.

Так, автори публікацій, які називають себе «представниками місцевих ГО та ЗМІ», активно поширюють меседжі про поїздку на узбережжя Адріатичного моря дітей впливових політиків та бізнесменів замість дітей-сиріт та тих, чиї батьки виконують військовий обов’язок на Сході.

На такі безпідставні та безглузді обвинувачення у бік організаторів заходу та благодійного проекту в цілому здатні лише особи, які не розділяють жодних моральних цінностей. Зокрема, цькувати малозабезпечених дітей на фотографіях із дітьми впливових батьків підло та  низько.

Слід зазначити, що це вже не перша українсько-хорватська ініціатива, яка проводиться за сприяння делегацій під особистим контролем посла Хорватії Томіслава Відошевіча. Посол неодноразово відвідував населені пункти на Донбасі та особисто підтримував надання гуманітарної допомоги. Тому був дуже здивований тим, як люди зневажають працю інших заради суспільного блага.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *