Моє натхнення-Україна

Насправді ,я давно мала на меті створити власний блог, та багато чого ставало на заваді ,починаючи від браку часу і закінчуючи відсутністю натхнення.

Але зовсім нещодавно ,блукаючи на просторах Інтернету , я помітила дивну річ: Усі сайти заповнені інформацією про закордонні курорти ,бази відпочинку ,парки ,озера, храми ,площі ,замки та інші цікаві місця в які українці з задоволенням їдуть витрачаючи купу грошей. Та чому жоден з нас не задумується про те ,скільки краси є навколо нас ,в нашій рідній Україні? Чому родини ,які не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном ,лише втрачають час переглядаючи фотографії з інших країн ,та жалкують ,що не мають відповідного заробітку ,аби відпочити у Греції, Грузії, Єгипті ,Італії або Парижі ?Нажаль , однозначної думки з цього приводу немає ,але я точно зрозуміла одне: лише маленький відсоток українського народу знають скільки в Україні є чудових місць для відпочинку ,скільки на нашій землі є історичних пам’яток та див природи. Тому я твердо вирішила присвятити свій блог цікавим місцям нашої неньки України і пропоную усім приєднуватись для того ,щоб Україна стала цікавою не тільки для наших громадян ,але й популярним містом для іноземців:)

І у зв’язку з тим ,що зараз літо і багато хто хоче поніжитись на сонечку та покупатись ,я хочу розпочати з маленької розповіді про озеро Свитязь. Звичайно ,коли людина починає думати про літній відпочинок ,то перш за все на думку їй приходить море. Але Свитязь може якщо не замінити відпочинок на Чорному та Азовському морі , то хоча б бути гідною альтернативою. Це озеро-найбільше та найглибше в нашій країні. Воно знаходиться в Волинській області, тут можна помилуватися чудовою природою та прозорою водою ,також тут є багато чистих та зручних пляжів , а різноманітність підводних жителів притягує до себе немов магніт усіх рибалок!) Особливу красу озеру придає ліс ,який оточує його. В деяких місцях дерева омиваються водою ,а там ,де є ліс ,завжди в сезон можна збирати гриби та ягоди.Тому ,додаю фото ,для того щоб ви впевнились у тому ,що озеро Свитязь просто необхідно відвідати і насолодитися чистою водою та комфортним відпочинком!)

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *