Де московські попи, там розбрат й українофобія

Що ви знаєте про Московський патріархат в Україні?!! Це не що інше, як анатомія зрадництва власної душі, в якої відсутня віра в майбутнє.

Куди діти справжні дії московських попів, коли вони освячують зброю разом із путінськими бойовиками, благословляють новобранців і читають їм промови з настановами «З вами Бог», «Ви йдете боротися з фашизмом». Такими сепаратистами, що зачаїлися, є й представники Київської митрополії УПЦ МП, україноненависники в рясах, під якими зброя.

Нещодавно Володимир Путін високо оцінив роботу Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату (ВЗЦЗ), спрямовану на зміцнення духовних і культурних зв’язків з співвітчизниками, які проживають за кордоном. Про це він сказав, вітаючи одну з провідних структур Російської православної церкви з ювілеєм!!!

Тепер навіть до ворожки не ходи, все зрозуміло, що РПЦвУ виконує свої завдання на відмінно.

Хоча нинішні російські методи пропаганди можна назвати прямолінійними, вони все одно залишаються дієвими через одну причину, яка є найбільш важливою для України з точки зору підтримки світової спільноти. Російська пропаганда орієнтується не лише на російськомовні регіони, але й активно діє в більшості європейських країн, і не тільки. І все це завдяки каналу RT (раніше – Russia Today)  – російська державна багатомовна телевізійна компанія, що орієнтована на закордонну аудиторію та існує з 2005 року за фінансування уряду РФ. Завдяки багатомовності забезпечує максимальне охоплення аудиторії, оскільки трансляції ведуться кількома мовами: англійською, арабською, іспанською, німецькою тощо. RT нерідко звинувачують в систематичній пропаганді, але телеканал й надалі стабільно функціонує в багатьох європейських країнах.

Окрім того, стало відомо, що у 2018 року вищі служителі Російської Православної церкви платили Антиохийскому Патріарху за те, щоб той виступав проти надання Православної церкви України томосу. Дії контролювалися агентами ФСБ і патріархом Московським Кирилом.

Тобто РПЦ платила, щоб за кордоном виступали проти томосу, щоб саме її проросійська філія панувала та контролювала релігійний сегмент в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *