COVID в московських рясах

«УПЦ МП» лише прикривають свою антидержавницьку діяльність називаючи себе «Українською православною церквою», але насправді це організація, що працює проти України на зовнішній арені. Вони є невід’ємною частиною РПЦ з керівним центром у Москві – в країні-агресорі.

Є українська, визнана, Православна церква України, а є церква, центр якої знаходиться в країні агресора. Якщо церква, центр якої знаходиться в Москві, то зрозуміло кому вони будуть прислуховуватися та чиї вказівки вони будуть виконувати? Вони до сих пір називають війну на сході України «громадянською війною»! Вони ні разу не називали Росію агресором. На початку вони навіть не здійснювали похорони, а зараз вже починають робити захоронення наших героїв-військових, які віддають своє життя для кожного з нас, для того, щоб ми мали незалежну та вільну Україну, щоб ми жили в мирному світі.

Нещодавно, у Чернівецькій області відбулась ситуація де під час поховання загиблого на фронті 24-річного військовослужбовця Ярослава Карлійчука священник ПЦУ звинуватив УПЦ «Московського патріархату» у «благословінні російської агресії на війні», після чого п’ятеро священників «УПЦ МП» покинули кладовище, де ховали героя. Ось вам яскравий приклад відношення священників «УПЦ МП» до України, українців та ситуації, яка відбувається в країні.

Капелани ПЦУ на сьогоднішній день грають дуже важливу роль у духовній підтримці наших військових службовців, тому що Російська Федерація намагається занести вірус страху не тільки в українське суспільство, а й серед військовослужбовців. І зараз ми покликані ще більше духовно підтримати наших українських воїнів перед загрозою цієї російської агресії. Вона триває, але зараз ми бачимо, що набирає таких небезпечних обертів. Але я переконаний, що спільними зусиллями суспільства, і церкви ми будемо надихати надалі наших українських славних воїнів, які до кінця відстоюватимуть нашу територіальну цілісність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *