РПЦвУ масово поширюють фейки проти ПЦУ

Пропагандистські інтернет-ресурси РПЦвУ «СПЖ» і «Расколам.нет» вкотре поширили неправдиву інформацію щодо Православної Церкви України.

На сайті так званого «Союзу православних журналістів» з’явилася інформація, що нібито ПЦУ благословила проведення гей-прайду в Миколаєві. Проросійські ресурси навіть опублікували два фальшиві документи від імені предстоятеля ПЦУ та правлячого архієрея Миколаївської єпархії ПЦУ митрополита Володимира. Миколаївська єпархія ПЦУ повідомила, що інформація не відповідає дійсності.

Раніше ми повідомляли, що «експерти» РПЦвУ нафантазували про відставку Хризостома на Синоді Церкви Кіпру. Крім того, ресурси РПЦвУ поширювали проросійського Шарія з пропагандою проти Української Церкви.

Нещодавно на офіційному сайті РПЦвУ опублікували фейки про «фінансову підтримку ПЦУ від держави».

Також очільник відділу зовнішніх церковних звязків РПЦ митрополит Іларіон (Алфеєв) в інтерв’ю грецькому журналісту заявив, що в Україні «вкрай непопулярна ідея церковної автокефалії».

На запитання журналіста, що, мовляв, таке враження, наче РПЦ збирається припинити спілкуватися з усіма Церквами, які визнають українську автокефалію, представник РПЦ відповів, що Російська Церква спілкується з тими, хто не визнав «розкольників».

Нагадаємо, це вже не перші та не останні брехливі повідомлення РПЦвУ розміщуються на цих ресурсах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *