Якщо вибори – то лише законно та чесно!!!

В Україні відбудуться чергові вибори до обласних рад. Натомість до районних рад відбудуться не чергові, а перші вибори. Це пояснюється тим, що старі райони ліквідували, а натомість створили нові.
На даних виборах буде вперше застосована система відкритих виборчих списків, це означає, що тепер виборець впливає на те, які саме кандидати потраплять у місцеву раду. Змінився і сам вигляд бюлетеню, як він виглядає, та порядок заповнення Ви можете подивитись за посиланням (https://youtu.be/D8uL-sBZ-wg).
Щодо проведення виборів на тимчасово – окупованих територіях України. Проведення виборів залишається неможливим, до того моменту поки Україна не буде повністю контролювати кордони, для забезпечення безпеки проведення справедливих та чесних виборів. Потрібно дотримання усіх відповідних умов. США підтримує дану точку зору, про це заявив представник Держжепартаменту США Джордж Кент.
Дане рішення демонструє відповідальне ставлення України до проведення виборів. Базуючись на даних вчинках, можемо бути впевнені в тому, що вибори пройдуть чесно, справедливо, а головне неупереджено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *