Як «ДНР» намагається затвердити свій статус

Яким способом намагається підтвердити своє існування як окремої від України адміністративної одиниці «Донецька Народна Республіка» – за допомогою видачі власних «офіційних документів», таких як: паспорти, свідоцтва про народження, обов’язковий страховий поліс автоцивільної відповідальності.
Дані дії спрямовані на укріпленні позиції «ДНР» як окремого суб’єкта, який має власні офіційні документи.
Останнім часом з’явилась певна лавиноподібність повідомлень щодо паспортів «ДНР». Зазначається про те, що безліч осіб отримують та продовжують отримувати паспорти «ДНР».
Збільшення уваги щодо даної інформації означає те, що Російська влада та «влада ДНР» намагається надати певної авторитетності та важливості даного документу, виправдовуючи це тим, що багато осіб вже отримало паспорт, чим викликають у інших бажання вчинити так само, відбувається вплив на підсвідомість та спрацювання стадного інстинкту. Надається інформація про те, що на Донбасі відсутні робочі місця, а паспорт дає можливість працювати в Росії.
З даною інформацією потрібно боротися, адже отримання паспорту неіснуючої держави неможливо, а також це є незаконно. Вирішення даної проблеми пролягає через тлумачення плюсів українського паспорту та переваг, які отримують з ним люди, те що вони знаходяться під захистом існуючої держави Україна, будуть дотримуватись їх конституційні права, які гарантує Основний закон держави.
Наразі проводиться розгорнута інформаційна війна, якій притаманно поширення неправдивої інформації, саме тому ми повинні боротися з нею.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *