Чий голос важливіший: Кремля чи України?!

На даний момент існує протиріччя з приводу проведення виборів на території Донецької та Луганської області. Таким чином сформувалось дві протилежні думки з цього приводу.
Перша: Російська влада та “глави” ОРДЛО наполягають на проведенні виборів на даній території, адже Кремль має певний вплив на окуповані території, за допомогою якого може вплинути на результати виборів, шляхом підтосовки результатів та проведенні не чесних виборів. Тож таким шляхом будуть створені результати на користь Росії та її інтересів.
Друга ж думка сформована Україною та світовим суспільством, полягає в тому, що проведення виборів до тих пір, поки не буде відновлена територіальна цілісність – неможливо.
Профільний комітет Верховної Ради України затвердив проект щодо місцевих виборів в 2020 році, який також включає в себе перелік умов для проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях.
В свою чергу Російська Федерація висловила свою думку щодо зазначеного питання проведення виборів. Влада Росії вважає, що дане рішення про неможливість проведення виборів є незаконним. Однак, лише Влада та народ України здатні приймати рішення щодо власних територій, адже території Луганська та Донецька лише тимчасово окуповані, вони все одно належать державі Україна, тому лише Україна наділена виключним правом вирішувати всі питання щодо даних територій.
Наша держава робить усе можливе для досягнення територіальної цілісності кордонів та досягнення чесних та справедливих виборів на власній території.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *