Проросійські ЗМІ роздмухали фейк про інтерв’ю з Патріархом Варфоломієм для Страна.ua

28 липня на проросійському пропагандистському сайті Страна.UA вийшов матеріал з суперечливими твердженнями як про Святу Софію, так і про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві України.
«Батько Томосу» розповів «Стране», що думає про перетворення Святої Софії в мечеть, про звинувачення в змові проти Ердогана, про Філарета і ПЦУ… «Стране» вдалося зустрітися з Варфоломієм в минулі вихідні, під час його поїздки на острів Тенедос в Егейському морі», – йдеться у матеріалі.
Видання заявило, що Всесвятійший Вселенський Патріарх Варфоломій нібито дав «інтерв’ю» ресурсу та його співробітниці під час свого нещодавнього візиту на острові Тенедос.
Вселенський Патріархат виступив із заявою з цього приводу, в якій спростовується написане на сторінках пропагандистського ЗМІ, передає Духовний фронт з посиланням на Doxologia InfoNews.

«Патріарх під час свого перебування на острові Тенедос не давав жодних інтерв’ю, ні у формі заяви, ні у формі коротких коментарів до питань цього конкретного чи будь-якого ЗМІ. Це правда, що до Вселенського Патріарха звернулась згадана українська дама зі своєю родиною і представилась як журналіст, і попросила про інтерв’ю, але Вселенський Патріарх чемно відмовився», – йдеться у заяві Патріархату.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *