Ліміт інформаційних маніпуляцій РПЦвУ вичерпаний

Московський патріархат в Україні знову взявся зводити наклепи на православних вірян ПЦУ, не визнаючи вільне волевиявлення релігійних громад, що бажають покинути РПЦ в Україні.
В РПЦвУ поширюють деструктивну інформацію, про нібито відкриті ворожі дії проти Української Православної Церкви (РПЦвУ), втручання держчиновників в церковну сферу, цькування в ЗМІ, свавілля місцевої влади, яка займається незаконною перереєстрацією громад Української Православної Церкви (РПЦвУ) в Православну Церкву України. Крім того, в самому керівництві РПЦвУ вважають, що їх некоректно називати «Московським патріархатом».
Варто відзначити, що постійним членом Синоду Московського патріархату є митрополит Онуфрій (Березовський), який обіймає посаду очільника Російської православної церкви в Україні (так званої «УПЦ МП») і час грає не на його користь, а конкретних кроків від верхівки РПЦвУ очікують і у Кремлі, і у середовищі вірян УПЦ МП. Загалом, нічого нового після надання Томосу ПЦУ в РПЦ так і не вигадали. Регулярно лунають одні й ті ж звинувачення патріарха Варфоломія в «папізмі», «перевищенні повноважень» і «втручанні в справи інших церков». Закиди настільки часто лунають в інформаційному просторі, що їх абсурдність і нелогічність ні в кого не викликає сумнівів.
Та попри все сказане, чимало єрархів РПЦ в Україні мають свої погляди на ситуацію і просто очікують слушного часу, щоб полишити Московський патріархат, як регулярно вчиняють цілі парафії і священники цієї проросійської релігійної організації.
Ймовірно слід очікувати нового витку активізації проросійських ЗМІ і таких блогерів, як Анатолій Шарій, чи учасників ГО «Миряни» та «СПЖ». Щоправда, методики їхніх маніпуляцій в українському інформаційному середовищі давно відомі, а тому саме суспільство вже вміло протидіє різного роду інформаційним атакам.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.