Газові маніпуляції

Росія продовжує популяризувати «Північний потік-2» та всіляко дискредитувати намагання України зупинити запуск даного газопроводу. Так, російські пропагандисти поширюють меседжі про те, що Європа несе збитки від боротьби з «Північним потоком – 2». ЗМІ активно поширюють новини про успішне закінчення будівництва газопроводу та початок його тестування.
Можна припустити, що нещодавнє різке зростання ціни на газ в Європі – це діло рук кремлівських спецслужб. Оскільки, дана ситуація змінила ставлення до «Північного потоку – 2», тому, що повідомлення про початок заповнення вуглеводнями даного газопроводу пригальмувало зростання цін на паливо в Європі.
В. Зеленський провів зустріч з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, під час якої зазначив, що «Запуск «Північного потоку – 2» означає суттєву ескалацію загроз для України та Європи. Україні важливо отримати чіткий міжнародно-правовий механізм, що гарантуватиме безпеку».
Європейським партнерам не потрібно забувати про брудні маніпуляції РФ, екологічні наслідки від «Північного потоку – 2», а саме головне енергетичну залежність від Кремля, яка може виявитися фатальною.
Україні необхідно розвивати свою вітчизняну енергетичну сферу та забезпечити українців власним газом, або іншим альтернативним пальним.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.