Спотворена реальність та маніпуляції угорським ставлеником Василем Брензовичем

Стара пісня гарна й „нова“, починаймо знову! Риторика Угорщини щодо утисків українським урядом етнічних меншин Закарпаття продовжується.

Так утікач від українського правосуддя, український угорець Василь Брензович вирішив пропіаритись і поїхав в Італію на зібрання маловідомого Федерального союзу європейських національностей FUEN. Там він в 5 хвилинній промові наговорив такого про „приниження в Україні Українських угорців“, що президія аж «сльозу пустила».

Так, звісно, поки Орбан при владі, Василю Брензовичу доведеться їздити по таких „задвірках ЄС“ і розказувати все, що напишуть. А угорський сайт KMKSZ – (Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség) подав цю новину у дусі угорської пропаганди і звісно що трохи підбрехав. https://kmksz.com.ua/2021/09/14/brenzovics-laszlo-a-fuen-trieszti-kongresszusan-szamolt-be-a-karpataljai-magyarsagot-erinto-problemakrol/?fbclid=IwAR2sxo7K0iSjPxOd9bFZe5p_O2vP4Lj_0Wop8kHzzcRNsceF3klx1eQTIWg

Ще один яскравий приклад угорської пропаганди відбувся напередодні зустрічі Президентів України та США, Угорщина через Василя Брезовича вирішила, що зможе вплинути на результати зустрічі. Угорський фонд захисту прав людини в США опублікував лист Василя Брезовича в якому описується «жахлива» ситуації навколо етнічних угорців Закарпаття з метою вплинути на американського президента щоб він наполіг на дотриманні прав та рівному ставленні до етнічних меншин в Україні. http://politic.karpat.in.ua/?p=29392&fbclid=IwAR3FvLW5Ay0EloI2YUwIvPrSNqZcs1almYnkVntssn3WqUNrYCkvB3OH4&lang=hu

Закони України про мову та освіту пройшли схвалення Венеційської комісії без критичних зауважень.

Усі рекомендації враховані! Навіть відтермінували впровадження окремих норм до 2023 року!

Ось так Угорщина через аутсайдерів і втікачів від справедливості намагається безрезультатно впливати на зовнішню і внутрішню політику України.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.