Троянський кінь від «Опозиційної платформи – За життя» для мешканців Закарпаття

На Закарпатті окремі осередки політичних партій провели свої конференції стосовно висунення кандидатів на місцеві вибори у період із 15 по 20 вересня. На Закарпатті партія ОПЗЖ не пустила спостерігачів на свої збори. І не дивно чому?
У першій п’ятірці списку проросійської партії „Опозиційна платформа — За життя“ (ОПЗЖ) в Закарпатську облраду йде засуджений за сепаратизм Димитрій Сидор. Оце сюрприз чекає на виборців! (https://www.youtube.com/watch?v=3kjxGC0dM9k).
Пан Сидор після утвердження в списках невідкладно відправився на „консультацію“ до Москви.
(https://zakarpattya.net.ua/News/205316-U-pershii-piatirtsi-spysku-OPZZH-v-Zakarpatsku-oblradu-ide-zasudzhenyi-za-separatyzm-Dymytrii-Sydor)
Не зважаючи на те, що Синод ухвалив „нагадати архіпастирям, пастирям, чернецтву і співробітникам загальноцерковних установ“, що ієрархи і священнослужителі не можуть висувати свої кандидатури на виборах у будь-які органи представницької влади будь-яких країн і будь-яких рівнів (загальнодержавні, регіональні, місцеві)“ Д. Сидор проігнорував всі попередження і ринувся до передвиборчої гонки.
Окрім того, що протоієрей Сидор служитель церкви то він ще в 2012 році був притягнутий до кримінальної відповідальності за меморандум, прийнятий на конгресі русинів 25 жовтня 2008 в Мукачеві. Текст меморандуму містив «Акт проголошення відновлення русинської державності». Тільки но представте, коли пан Сидор дорветься до влади то що він перш за все зробить? Знову підніме питання русинської автономії на Закарпатті!
Отож, шановні мешканці Закарпаття будьте пильними і розсудливими під час вибору кандидатів в депутати до селищних, міських, районних та обласних рад тому, що саме Ваш вбір стане вирішальним.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.