Форпост «русского мира»

Треба зазначити, що російська агресія розповсюджується не тільки безпосередньо на території проведення ООС, але і по всій території нашої держави, шляхом ведення злочинної пропаганди за допомогою засобів масової інформації, створенням широко розповсюджених агентурних мереж, які займаються не тільки збором інформації, але і безпосереднім вербуванням місцевого населення.

В умовах неоголошеної війни Росії проти України лінія фронту проходить не лише на сході, а й на заході. Головною ударною силою агресора є Московський патріархат, який на Тернопільщині перетворив один з найвідоміших монастирів на світі – Почаївську Свято-Успенську лавру – на форпост «русского мира».

Сьогоднішній Почаїв – це потужна пропагандистська вежа, що з високої Кременецької гори посилає певний запрограмований Росією сигнал. Усі, з ким їй довелося поспілкуватися в обителі й за її стінами – охоронці, прихожани різного віку, зокрема молоді дівчата, жіночки, що торгують на сходах до монастиря продуктами, вважають, що війна на Донбасі розв’язана українськими політиками, а Росія та Путін тут ні до чого.

Церква, як і будь-яке інше громадське об’єднання, бере активну участь у суспільному житті та є одним із потужних джерел впливу на політичні та суспільні установки своїх прихожан. Недооцінка владою загроз, які несе УПЦ (МП), нехтування тим, що в Почаївській лаврі, підпорядкованій цій російській структурі, виховують і множать п’яту колону, проводять діяльність, скеровану на деконсолідацію та розбрат у суспільстві, це також пряма загроза соціальній та національній безпеці нашої держави.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.