Кримський прапор подорожує світом

22 червня українська громада Стамбулу збереться разом задля вшанування кримськотатарського прапору в рамках акції “Об’єднані прапором-Liberatecrimea”.

Акція «Об’єднані прапором» почалася в 2017 році. У Посольстві України в Ірландії , під час зібрання українських громад, було запропоновано розпочати акцію, яка змогла б об’єднати українців усього світу. У 2017 році пробна версія акції охопила кілька країн Європи. А вже на початку 2018 року до акції приєдналися понад 20 країн світу.

В цьому році проект «Об’єднані прапором» з приєднався до міжнародного громадського руху з деокупації Криму — #LIBERATECRIMEA і виникла нова акція: в подорож світом, де проживають кримські татари та українці, відправили вже кримськотатарський прапор .

Прапор побував майже на всіх материках і добрався до Туреччини. Спочатку його зустріли наші співвітчизники в Анталіі, а 22 -го червня його зустрічатиме Стамбул.

Залишивши своє побажання та підпис на прапорі, ми показуємо світовій спільноті, що Крим то є Україна. Що корінне населення, кримські татари, — є повноправними жителями півострова і громадянами України.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.