Вершина абсурду від міністра зокордонних справ РФ

Таких нісенітниць ще світ не бачив. Вчора на офіційній сторінці МЗС Росії у Twitter опублікували фото глави відомства із прапором. Доповнив пост змістовний коментар, що іронічно оцінили користувачі соціальних мереж. «Фото целебное. Прикладывать к больным местам на планете. В ряде географических точек может вызывать эффект экзорцизма», – йдеться в тексті публікації.

Позитивну реакцію з приводу так званої методики лікування отримав коментар міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Так, чиновниця зазначила, що за логікою С. Лаврова, це схоже на більшість російських новин, які є абсурдом та самовпевненістю, доведеними до ідіотизму.

Також Супрун додала, що особливо цинічним це звучить на фоні погіршення фізичного стану українських бранців, які голодують у російських тюрмах та до яких не допускають лікарів.

«Звільніть наших полонених і забирайтеся з територій України! Лікування манії величі починається зі звільнення усіх окупованих територій і кремлівських бранців. Жодних фото прикладати не треба», – відкрито заявила міністр.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.