Церва, яка керуються з москви – лютіший ворог українського народу

Чому УПЦ (МП) треба заборонити в Україні і в усьому світі?!

Єрархи УПЦ (МП) стали частиною ідеологічно пропагандистського апарату окупаційного режиму. А всім іншим християнським конфесіям створюється все більше перешкод, священики і пастори знаходяться під постійною загрозою репресій.
 
В умовах, коли збройна і інформаційна агресія Кремля щодо України виявилася малоефективною, Росія почала діяти на релігійному полі, намагаючись внести розкол і конфлікт у відносини між релігійними громадами країни. Елементом цієї технології стали повідомлення про нібито наявний конфлікт на заході України між Московським патріархатом та Українською Греко-католицькою церквою. „Тотальна релігійна війна“ в Україні – це саме те, чого в останні роки так наполегливо домагається Росія для досягнення успіху в своїй агресії.
 
Крім того, „Москва, в тому числі вустами свого патріарха Кирила, заявляла, що „громадянська війна в Україні – це релігійна війна, де уніати (тобто греко-католики) та розкольники (тобто православні Київського Патріархату) воюють проти канонічного православ’я (тобто проти Російської церкви)“. Однак як і у випадку з „утисками російськомовного населення“ та іншими страшилками, Москва і тут видає бажане для себе – за дійсне“. Говорити про можливість „релігійної війни“ – безпідставно і цілком безвідповідально. Такі заяви можуть робити тільки ті, хто готовий лити воду на млин кремлівської пропаганди і сприяти успіху московської агресії.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.