Нова провокація на Азові від РФ: український буксир «обстріляв» 3 російські кораблі

Під час виходу українського морського буксиру «Корець» в Азовське море військові виявили надводні кораблі Росії.

Прес-служба Операції Об’єднаних сил повідомила, що український буксир виходив в море для відпрацювання завдань з бойової підготовки. Під час виходу з пункту базування на дистанції близько 10 морських миль військові виявили корабель ФСБ РФ «Краснодарець».

Під час рейсу корабель ФСБ зблизився із буксиром на півтори милі, ліг на паралельні курси і продовжив слідування курсом «Корця».

Однак, на російських та проросійських іншомовних ресурсах (зокрема турецьких) російські пропагандисти поширюють неправдиву інформацію щодо цього факту. Так, псевдожурналісти пишуть, що до українськокого буксиру «Корець» наблизився не один, а ТРИ кораблі РФ, які українські військові нібито закидали гранатими, тим самим підбурюючи російських військових. Крім того, в сторону кораблів РФ нібито стріляли українські снайпери.
І для того, аби «підтвердити» цю голослівну маячню, на сепаратистських ресурсах додається посилання із відеозаписом військових навчань, що проводилися на буксирі «Корець», на якому чітко видно, куди стріляли українські військові та з якою метою. Цього разу проплаченим журналюгам скоріше за все, мало заплатили, бо факти спростування того, що вони написали, самі ж під своїм текстом і виклали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *