Безглузда блокада

Всі напевно чули про санкції РФ проти України. Також на даний момент існує багато різноманітних думок щодо даної ситуації. Проаналізувавши ситуацію, можу зробити деякі висновки:

— це ще один маніпулятивний вплив зі сторони Росії. Коротко розкажу чому це маніпуляція. За останні роки РФ прославилась своєю пропагандою, не можу не зауважити, що нажаль, вона була і є досить ефективною. В даних санкціях є свій підтекст, Москва розуміє, що довіра населення до діючої влади досить таки «хитка». Тому в список навмисно не вписали деяких відомих осіб, для того щоб схилити думку населення на те що ці люди є «агентами РФ». Також варто звернути увагу на офіційні заяви керівництва РФ, в яких вони зауважили, що в список попали ті особи, які мають політичний вплив в Україні.

— поширюється думка, що дані санкції створюють загрозу для економіки України. Так от, це взагалі повна нісенітниця оскільки більшість осіб які попали в список давно не співпрацюють із РФ. А ті які співпрацюють, мають ринок збуту в других країнах. Тому дані санкції не вдарять по їх діяльності.

— останній самий цікавий момент цієї дискусії це те, що російська сторона не в змозі забезпечити реалізацію власних санкцій. Оскільки санкції унеможливлюють купівлю товарів російськими компаніями в українських компаній, що в першу чергу впливає на економіку Росії, но ніяк не України. У той же час, компанії, які потрапили під нові санкції, зможуть без особливих проблем продовжувати свою торговельну діяльність, працюючи через посередників.

Отже, дані санкції є просто безглуздими!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *